De
Renginių kalendorius

Trenerio V.Saudargą pagerbimas

2006 m. spalio 08 d. raiteliai pagerbė jojimo trenerį V. Saudargą

Penktąjį kartą „HBH Juozo alaus“ darykloje Rados ir Juozo iniciatyva įvyko žirgų konkūro varžybos, skirtos jojimo treneriui V.Saudargui atminti.

Atidarymo konkūrą (kliūčių aukštis – 100 cm) laimėjo  Mantas Pocius su žirgu Hobiu. Antras buvo Vacys Gumuliauskas su žirgu Porteriu, trečia – Karolina Vasiliauskaitė su žirgu Virusu.

V.Saudargo taurę laimėjo Zigmantas Šarka su Penelope, antras buvo Matas Petraitis su Parneliu, trečias - Ričardas Visneris su Lazarina. Per šį konkūrą rungėsi 22 raitėliai.

Šuolio galingume pirmą vietą užėmė Žydrūnas Garbenis su žirgu Serpreiss iššokęs 170 cm, antras buvo Zigmantas Šarka su Penelope iššokęs 160 cm, likusieji raitėliai užėmė triačiąsias vietas.

Prizus raitėliams įteikė Juozas Matulevičius bei V.Saudargo duktė Asta Saudargaitė. Įspudingus prizus pagamino keramikas Aloyzas Pocius, šį kartą suderinęs akmens ir molio galimybes kūrybinei įdėjai išreikšti.

Baigėsi „Žemaičių taurės“ konkūrų varžybos.