SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

SENNHEISER Presents: Olialia Party FESTIVALIS

Tokio festivalio Lietuvos pajūris dar nematė. 2010 metų liepos 16-17 dienomis atokiau nuo Palangos įsikūrusioje oazėje, „HBH" pramogų ir poilsio centre šokti ištisas dvi paras kvietė „Olialia Party Weekend". Čia savo muziką skleidė ketvirta pasaulyje „trance" trijulė iš Didžiosios Britanijos - Above & Beyond, Olandijos progressive house žvaigždės 16 Bit Lolitas, merginų sielų virpintojas Sandy Rivera iš JAV, klubo „Pacha“ rezidentai bei dar daug Lietuvos ir Latvijos Dj'ų bei atlikėjų. Pirmoji savaitgalio diena džiugino tuos, kurie iki sielos gelmių pasinėrę į šokių muziką. Jiems festivalis pasiūlė stilių paletę nuo trance iki techno, o antroji diena kvietė atšvęsti populiariausių Lietuvoje „Omnitel 1000 kilometrų" lenktynių pabaigą, kurią savo pasirodymais praturtino Mantas Jankavičius, Vaidas Baumila, jau minėtasis Sandy Rivera bei daugelis kitų.

Begalė garso ir specialiųjų efektų

Pajūryje sunku rasti vietą, kurioje galima „be stabdžių" groti muziką visu garsu. Tačiau organizatoriai pasirūpino, jog čia net ir išrankiausio lankytojo poreikiai būtų patenkinti – iš Kauno atvažiavo net trys krovininiai automobiliai pilni garsą skleidžiančio džiaugsmo.

Taip pat susirinkusiems buvo pateikta neseniai Lietuvoje atsiradusi naujovė - „IBIZA EFFECT" patrankos. Ši technologija ypatinga tuo, kad į įkaitusią minią pučiamas anglies dvideginio ir dūmų mišinys, kurio poveikis išlieka ilgiau, o vaizdas – lyg virš žemės būtų pakibęs sodrus kalnų debesis. Naujovė jau kelerius metus kultivuojama Ibisos klube „Amnesia" pagaliau ir pas mus. Ne gana to visą erdvę apšvietė galingi lazeriai,  milžiniški L.E.D. ekranai bei kelios tonos papildomos apšvietimo įrangos. Publiką stebino teatralizuoti šokėjų pasirodymai bei ugnies šou ir jei kam pasirodė, kad jau gana - vakarą vainikavo scenoje įrengti fejerverkai.

Savaitgalis prasidėjo anksčiau

Festivalio belaukiant pirmuosius jo akordus buvo galima girdėti Palangos paplūdimyje. Jau nuo liepos 14 d. prie tilto jaukiai įsikūrusioje mini ambasadoje geriausią nuotaiką skleidė Riko El Gato gražiausių Lietuvos merginų apsuptyje. Čia buvo galima ne tik pašokti, bet ir gauti informacijos kaip patekti į renginius.  Be visų pramogų, kurios laukė prie tilto, „Olialia" mergaitės šauniausius apdovanojo pakvietimais į didžiojo OLIALIA PARTY WEEKEND vakarėlius.