SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

Pasiektas pasaulio rekordas

Per XII –ąjį HBH gimtadienį PASIEKTAS PASAULIO REKORDAS!!!

Birželio 9 –oji HBH'aše prasidėjo šventine darbuotojų nuotaika, bei neramiu organizatorių lakstymu. HBH'aš pasitiko jau 12- ąjį gimtadienį, kuris tądien sutapo ir su kitu svarbiu renginiu. HBH'aš darbuotojas Petras Savickis žadėjo pagerinti pasaulio giros rovimo per 1 val. rekordą. Renginio pradžioje keletui savanorių buvo pasiūlyta pakilnoti girą 1 min. ir laimėti HBH prizus.

Kad rekordas būtų pasiektas teisingai ir patektu į Gineso rekordų knygą renginį stebėjo tarptautiniai teisėjai: Kazimieras Paltarokas, Vaitiekus Dobrovolskas bei Vytautas Dobrovolskas. Jiems davus startą Petras Savickis pradėjo... Ta valanda buvo ilga ne tik Petrui, bet ir visiems jį palaikantiems. Baigiantis laikui, Petrui Savickiui stengiantis iš paskutiniųjų ir aktyviai palaikant sirgaliams buvo išplėšta pergalė.

Petras Savickis pasiekė pasaulio rekordo iškėlęs 16 kg girą 1732 kartus per 1val ir 9 kartais viršijo buvusi rekordą, kuris priklausė rusui Aleksėjui Vorotincevui.

Pasveikinus Petrą prasidėjo HBH‘aš gimtadienio šventė – šoko „Vėtrungės“ šokių kolektyvas, savo dainomis visus linksmino kaimiško skambesio grupė „Trėjau“. Buvo sveikinami HBH „Juozo alaus bravoro“ šeimininkai ir įkūrėjai Rada ir Juozas Matulevičiai. Rada savo ruožtu dėkojo HBH‘aš kolektyvui padėjusiam sukurti vietą žinomą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

O koks gi gimtadienis be torto ir alaus, kuriais visus vaišino „Rados virtuvė“ ir „Juozo alus“. Bet šventė tuo nesibaigė, nes užrašas ant darbuotojų marškinėlių skelbė: "Šiandien mano gimtadienis. 5 litrai – ne riba !.."