SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

Konkūro varžybos

Rugsėjo 3 d. buvo surengtos trečiosios žirgų konkūro varžybos

Jose jojikai varžėsi dėl taurės buvusiam žirgininkui Vladui Saudargui atminti. Pirmajame konkūre varžėsi profesionalūs sportininkai ir raiteliai mėgėjai. Tarp profesionalų I vietą užėmė Nerijus Šipaila su kumelaite Elbe iš Šiaulių rajono. Antras buvo taip pat šiaulietis Justinas Jankevičius su žirgu Bingo. Trečią vietą laimėjo priekuliškis Mantas Pocius su žirgu Hobis. Tarp mėgėjų pirmavo svečias iš JAV Bart Lak su žirgu Harliu. Antrą vietą užėmė ustė Sinkevičiūtė su žirgu Retro, trečią - Lina Tilvikaitė su žirgu Orfėjumi.

Antrajame dviejų fazių konkūre laimėjo Dargužių raitelis Žydrūnas Garbenis su kumele Lazarina. Antras buvo Nerijus Šipaila su kumele Numija, trečias - Gedmantas Grigelis su žirgu Rondo iš Šilutės rajono. Pagrindiniame, trečiajame konkūre 17 raitelių varžėsi dėl Vlado Saudargo taurės. Pirmajame konkūro etape be baudos taškų startavo Valdonė Daugėlaitė su žirgu Bravo, Nerijus Šipaila su Numija ir Žydrūnas Garbenis su Lazarina. Persirungiant nugalėjo Žydrūnas Garbenis, antra liko Valdonė Daugėlaitė, trečias - Nerijus Šipaila.

Konkūrų nugalėtojams Rada ir Juozas Matulevičiai pagamino originalius prizus, apdovanojimus įteikė Vlado Saudargo sūnus Julius ir dukra Asta. Varžybas suregti padėjo jojimo sporto klubas "Žemaičiai" ir raitelis Pranas Milkintas, teisėjas Petras Abromavičius.