SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

HBH Vilnius

Jūs, brangieji, esate ne tik klientai, bet mūsų svečiai, o mūsų svečiai – tai mūsų draugai.  O kiekvieną draugą nuo senų senovės mes įpratę sutikti svetingai, kad jis būtų sotus ir atsigėręs, laimingas bei linksmas. Nuostabi gamta, puikus maistas, geras aptarnavimas, Jūsų atsiliepimų dėka  tobulinama paslaugų kokybė. Siūlome įvairias pramogas vaikams, tėveliams – pažaisti biliardą, o mamytėms – pasivaikščioti po krautuvėlę. Visai tai – HBH Vilniuje.

Kad galėtumėte švęsti vaikų gimtadienius įvairiau – pas mus yra salė Jūsų vaikučiams pabiručiams, kur jie galės paišdykauti ir pažaisti bei skaniai pavalgyti. Jūsų pageidavimu vaikų šventėms siūlome jų mėgstamiausius personažus. Artimiausiuose planuose yra numatyta įkurti atskirą salę mažiesiems – tada vaikams bus dar daugiau linksmybių ir užsiėmimų.

Vilniaus HBH turi 500 sėdimų vietų, bei tris banketines sales, kuriose galite švęsti šventes, daryti susirinkimus, taip pat, esant didesnėms žmonių grupėms, atskirai pavalgyti.

Salių plotai yra 80-105-210 kvadratinių metrų – atitinkamai talpinančių iki 30-50-170 žmonių. Priimame išankstinius užsakymus šventėms, deriname atskirus meniu su kiekvieno mūsų svečio norais. Atšalus orams ir ne tik,  siūlome karštutėles pirtis, sotų valgį bei alų (sezono naujiena – karštas alus) ar netgi žiemai puikiai tinkantį karštą vyną, o harmonijai palaikyti – išsivanoti ir įšokti į šaltą baseiną, kad žiemą nesirgtumėte.