SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

HBH alaus ir giros bravoras

Vieną kartą romėnų moteris užmaišė tešlą duonai kepti ir nuėjus pas kaimynę užsiplepėjo ir pamiršo paliktą tešlą. Prasidėjo lietus ir prilijo paliktą kubiliuką. Vyras ryte atsigėrė iš kubiliuko ir jam labai patiko šis gėrimas. Tai ir buvo alaus pradžia.

Spėjama, kad pirmas gėrimas panašus į alų atsirado prieš 4000 metų. Mūsų alaus protėviai buvo „HB“ alus. HBH išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „Bavariškas alaus kiemelis“. Toks alus, kokį mes geriame dabar – su apyniais buvo pradėtas gaminti prieš 500-700 metų Bavarijoje. HBH „Juozo alaus“ pradžių pradžia galima laikyti 1994 – uosius – būtent tuomet buvo sumanyta pastatyti  bravorą. Ne mažiau svarbi jo gyvavimo metraštyje yra kita data: 1995m. – tada bravoras buvo pirmąsyk išbandytas – išvirtas pirmasis „HBH Juozo alaus“ lašas.

Pirmaisiais darbo metais per mėnesį buvo išverdama 3-4 tonos alaus. Dabar tiek pagaminama per 2-3 dienas.HBH „Juozo alus“ yra „gyvas“. Tai reiškia, kad ir filtruotame aluje visos organinės dalelės yra gyvos, alus ir toliau „gyvena“. Todėl šio alaus realizacijos terminas yra labai trumpas - 6-8 paros. Mūsų bare jūs gaunate patį šviežiausią, visiškai subrendusį, atšaldytą alų.  Populiariausiojo titulą pelnęs 4% stiprumo šviesusis alus pasižymi puikiu aromatu, švelniu skoniu. Alaus mėgėjai taip pat pamilo mūsų nekoštą alų, kuriame gausu įvairių mineralinių medžiagų, bei vitaminų. Stiprumas – 4 %. Ieškantiems ypatingų,netikėtų skonio savybių, rekomenduojamas 5% stiprumo juodasis alus. Jį mėgstantys, sako, jaučia kavos, šokolado prieskonį.

Rados virtuvės gira, naminė gira„Rados virtuvės gira“

Gira pradėta gaminti 2001metais pagal močiutės receptą. Jai gaminti naudojami tik natūralūs produktai – kepinta juoda duona, mielės, cukrus, razinos, vanduo. Gira ne tik puikus gėrimas atsigaivinti karštą dieną, bet ir vaistas virškinimui gerinti. Skanaukite ir linksminkite savo širdelę gerdami Rados virtuvėje pagamintą girą.