SVEIKI ATVYKĘ Į
SVEIKI ATVYKĘ Į
Sveiki atvykę į HBH. Čia visada gera.
Lt
En
Ru
Lv
De
Renginių kalendorius

Apie mus

Mes esame didelė draugiškų, paslaugių ir kūrybingų žmonių šeima, jau beveik du dešimtmečius dirbančių taip, kad Jums čia visada būtų gera. HBH poilsio ir pramogų komplekse šalia Palangos Jūs būsite gausiai ir skaniai pamaitint, Jus priims nedidelis ir jaukus viešbutukas, taip pat čia galėsite pasimėgauti gausybe pramogų. Nuo 2011 metų  HBH veikia ir šalia Vilniaus. Čia mūsų brangių lankytojų laukia restoranas su banketinėmis salėmis ir įvairios pramogos.

Mūsų svečiai iš Lietuvos ir kitų šalių mėgsta HBH, pirmiausia, dėl gero alaus ir skanaus maisto. Pas mus galite paragauti savame bravore verdamo trijų rūšių „Juozo alaus“ ir naminės „Rados giros“. „Rados virtuvė“ Jums pasiūlys pasistiprinti puikiais, tradiciniais lietuviškais ir žemaitiškais patiekalais, kurių dauguma pažymėti „Kulinarinio paveldo“ ženklu.

Pas mus, HBH komplekse, nuolat organizuojami įvairūs sportiniai, pramoginiai ir kultūriniai renginiai, koncertai. Visuose restoranuose yra banketinės salės, kuriose Jums galime suruošti puikų pokylį bet kokia proga. Turime ir šokių salę bei žiemos sodą.

Visa tai ir dar daugiau, laukia HBH poilsio ir pramogų komplekse. Ko gero, mažai yra tokių, kuriems dar neteko pas mus lankytis, o jei esate vienas iš jų - būtinai užsukite. Čia visada gera.