2006 m. rugpjūtis
SM Rados komandai - 3-čia vieta

Lenkijoje vykusiame 15 tarptautiniame Baltijos rankinio festivalyje dalyvavusias Kretingos rankininkes generaliniai rėmėjai Juozas ir Rada Matulevičiai papuošė marškinėliais, bei padovanojo talpius krepšius.

„Rados“ taurė iškeliavo į Vilnių

Įvyko ketvirtasis rankinio turnyras „Rados“ taurei laimėti. Tačiau pirmą kartą turnyrą buvo galima pavadinti tarptautiniu, kadangi jame dalyvavo ir viešnios iš Latvijos. Turnyre varžėsi 6 komandos. Kretingiškės, triskart „Rados“ taurės laimėtojos, šiemet užėmė V vietą. Turnyro nugalėtojų vardus iškovojo vilnietės, kurios ir išsivežė "Rados" taurę. Antros buvo Panevėžio, trečios - Šiaulių, ketvirtos - Latvijos ir šeštos - Klaipėdos rankininkės. Kretingiškių treneris A.Pranaitis pasibaigus turnyrui ieškojo atsakymų į klausimus, kodėl komanda neužėmė planuotos trečiosios vietos ir įvardijo, jog buvo silnas komandos taktinis parengimas. Rengiantis turnyrui, prastas buvo ir treniruočių lankomumas. "Daug dirbsime rengdami taktiką, gerinsime lankomumą, kadangi komanda šiuo metu jau ruošiasi atsakomajam vizitui į Latviją -" sakė treneris.
"Rados" taurės turnyras šiemet sulaukė didelio rėmėjų - Rados ir Juozo Matulevičių - dėmesio: komandos žaidėjoms nupirkta nauja apranga, visos komandos buvo ne tik apdovanotos prizais, bet ir pakviestos į vaišių turtingą vakaronę.

Merginos iš Lenkijos Sčecin mieste vykusio festivalio parvežė 3-osios vietos taurę. Turnyre dalyvavo apie 100 įvairaus amžiaus vaikinų ir merginų komandų iš Latvijos, Estijos, Rumunijos, Vokietijos bei Lenkijos. Lietuvai atstovavo tik viena komanda Kretingos „SM Rada“. Rungtynėse su Lenkijos komandomis kretingiškės laimėjo - 22:10; 24:11; 21:11.

„Rados“ komandos vartininkė - pasaulio studenčių rankinio čempionato bronzininkė

Buvusi "Rados" komandos vartininkė Lina Drąsutytė kartu su Lietuvos studenčių rinktine iškovojo pasaulio studenčių rankinio čempionato bronzą. Lenkijoje įvykusiame Pasaulio studenčių rankinio čempionate Lina Drąsutytė startavo jau po Lietuvos moterų rankinio lygos varžybų, kuriose ji su Kūno kultūros akademijos komanda taip pat užėmė III vietą.